Avcılar Bilgisayar Tamircisi

Avcılar Bilgisayar Tamircisi

Arızalı masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, notebook, laptop, minibook bilgisayarlarınız evinizden ve iş yerinizden alınarak sorunları giderilerek en stabil durumda sizlere teslim edilir.

İstanbul Avcılarda bilgisayar teknik servis uzman ekibimiz, kapsamlı bir bilgisayar tamir servisi yelpazesi sunar. İlk kez piyasaya sunulan ilk masaüstlerinden bazılarında PC ile ilgili sorunları çözme konusunda uzun yılların verdiği zor kazanılmış deneyim sayesinde, En yeni Core i7 masaüstü ve sunucu bilgisayarlardaki sorunları teşhis etmek ve onarmak için, teknisyenlerimiz her şeyi gördüler ve düzelttiler.

Masaüstü bilgisayarınızın onarım sorununa bir çözüm varsa, onu bulacağız ve düzelteceğiz. Adamlarımız mücadeleden zevk alıyor ve size yardım etmek istiyoruz. Masaüstü bilgisayarınız bizimle iyi ellerde.

Teknik servisi ekibimiz, bilgisayarınızın performansını büyük ölçüde artıracak bazı temel ve uygun fiyatlı donanım yükseltmeleri önerebilir. Genel performansı büyük ölçüde artırmak ve artırmak için PC’nizdeki yazılım ve işletim sistemine hizmet etme konusunda yılların deneyimine sahibiz.

Bilişimsayar herhangi bir PC veya Mac onarım markası için rekabetçi fiyatlar sunan eksiksiz bir PC onarım hizmeti sunmaktadır.