Online Destek

Hakkımızda


2005 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz internet teknolojileri alanında web tasarım, web yazılım, grafik tasarımı ve internet reklamcılığı alanında bünyesinde bulunan uzman ekibi ile kurulduğu günden bu yana öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarını ve iş geliştirmelerini yapmaktadır.

NF TEKNOLOJİ bünyesinde; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra birçok devlet kurum ve kuruluşlarınındı internet teknolojileri alanında danışmanlığını ve yönetimini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini büyük bir özen ve titizlikle inceleyerek hızlı ve doğru çözümler sağlayarak firmaların başarısını uzun vadede artmasını sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

İnternet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru ve uygun adımlarla çalışmalarında inovatif ve proaktif olarak yansıtmaktadır.

Bu bakış açısıyla firmamız bünyesinde bulunan tüm müşterilerimizle karşılıklı güven, kalite ve uzun vadeli müşteri ilişkileri oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

11 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hızlı çözümleyerek başarının ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır.

Kolay iletişim imkanı
Avcılar bilgisayar ve web tasarım hizmetleri olarak müşterilerimiz ile iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz.

Güler yüzlü ve samimi kadro
Firmamızda çalışanların tümü güler yüzlü ve samimi kişilerden oluşmakta müşterilerimize anlayışlı bir şekilde davranmaktadırlar.

Sosyal medya desteği
Avcılar bilgisayar ve web tasarım merkezi olarak yaptığımız tüm web sitelerini sosyal medyalarda paylaşıyor.

Sınırsız mail hizmeti
Avcılar bilgisayar ve web tasarım merkezi olarak yaptığımız tüm web sitelerini sosyal medyalarda paylaşıyor.

İlk Ay Seo Hizmeti
Web sitesini bizden yaptıran tüm müşterilerimize ilk ay ücretsiz seo desteği sağlıyoruz.

Sürekli destek imkanı
Web sitenizi bizden yaptırmanız halinde her türlü değişiklik ve ihtiyacınızda size sürekli yardımcı oluyor.

Avcılar bilgisayar NF Teknoloji kuruluşudur.

Copyright © 2012 - 2019 avcilarbilgisayar.com Tüm hakları saklıdır.